Pzt-Cum 09:00 - 18:00
Velibaba, İstanbul / Türkiye
Pzt-Cum 09:00 - 18:00
Hakkımızda
İnfoled Elektrik Aydınlatma

İnfoled Elektrik, 2016'dan günümüze, 5 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca ülkemizin üretimden internet satışlarına kadar pek çok atılımında yer alarak rakiplerine göre inovatif ve vizyoner hedefleri ile ayrışmıştır. Türkiye'de elektrik ürünleri başta olmak üzere üreticilerin yanında olma, online satış kanalları aracılığıyla yurtdışına satışlar yapma konusunda ve ithalatçı firmalar ile ticari ilişkiler kurarak ülkemiz kaynaklarına eklemeler yapma konusunda başarılı adımlar atmıştır.

İnfoled Elektrik cirosu, ithalatı ve ihracatının yanı sıra, ödemiş olduğu vergiler ve yaratmış olduğu istihdam ile Türkiye'nin online satış yapan pazaryerleri arasında en iyiler arasına girmiştir.

İnfoled Elektrik, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Günümüzde Türkiye’nin en büyük online pazaryerlerinde satış yaparak yüksek satış hacmine sahip olan topluluğumuz gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir.

İNFOLED ELEKTRİK AYDINLATMA
KALİTE ANLAYIŞIMIZ
1
MİSYONUMUZ

Elektrik ve aydınlatma pazarının gelişimine katkıda bulunmak, yaratıcı ve yeni fikirleri insanlarımız ile buluşturmaktır.

2
VİZYONUMUZ

Sağladığımız hizmeti dünyanın dört bir yanına güven ve kalite standartlarımız içerisinde ulaştırmaktır.

3
DEĞERLERİMİZ

Değerli müşterilerimiz, biz satıcılar ve çözüm ortaklarımız için varolan kurallara uyarak sağlıklı hizmet sağlamaktır.